2021. 11.12.
"Tarka lepke,kis mese..."
Zala Megyei Vers és Mesemondó Verseny; Zalaegerszeg
7-8. évfolyamosok versenyén:
3. Toplak Tamara (7.a)
Felkészítő: László Eszter
 
5-6. évfolyamosok versenyén szerepeltek:
Tóth Kìra (5.a) és Kostorják Lilien (5.a)
Felkészítő: Szép Nikolett

 

 

2021. 11.10.
Gönczi Ferenc Gimnázium "Gönczi-10próba" versenyén
iskolánk csapata I. helyezést ért el. 
 
 
Dobó Tamás (8.a), Juhász Dávid (8.a), Molnár Emma (8.a), Molnár Ferenc (8.a),
Nagy Linda (8.a), Baki Benjámin (8.b), Dénes Dóra (8.b), Horváth Marcell (8.b),
Rózsa Júlia (8.b), Völgyi Szaffi (8.b), Bokányi Itgel Emese (8.b)
Osztályfőnökök: Suszter Rita, Weinhofferné Tóth Ágota

 

 

2021. 11.10.
Nagy Linda és Kovács Laura 8.a osztályos tanulóink részt vettek a
Pákai Öveges József Általános Iskola által meghirdetett rajzversenyen,
melyen Nagy Linda 2. helyezést ért el. 
 
    

 

 

 
2021.10.15.
Bolyai Matematika Csapatverseny
megyei döntő
3. osztályosok versenyén az
Aranyosok csapat 1. helyezést ért el.

Berta Lili (3.b), Kovács Léna (3.a), Szabó Sebestyén (3.b), Szalár Bálint (3.a)
A csapat továbbjutott az országos döntőbe.
 
Felkészítő: Völgyiné Császár Ildikó

 

4. osztályosok versenyén:
 
 Arany Csapat 2. helyezést ért el.
Dénes Bogláŕka (4.a), Molnár Noémi (4.a), Kovácsevics Noel (4.a), Szalai Bendegúz (4.a)
Felkészítő: Papp Renáta
 
 Aranymatekosok csapat 6. helyezést ért el. 
Gaál Eszter (4.b), Molnár Ákos (4.b), Nagy Marcell (4.b), Völgyi Sebestyén (4.b)
Felkészítő: Véghné Pető Erika
 

 

A 7. osztályosok versenyén:
 
Géniuszok csapat 6. helyezést ért el.
Bódi Benjamin (7.a), För Patrik (7.b), Brunner Áron (7.b), Völgyi Máté (7.b)
Felkészítő: Boa László

 

 

2021.10. 15.
Diákolimpia - asztalitenisz
 Nagykanizsa, megyei döntő
 
III-IV. korcsoport, egyéni:
1. Galovtsik Mirkó Balázs (6.a)
 
 
III-IV. korcsoport, csapat:
1. Lenti Arany János. Általános Iskola
 Galovtsik Mirkó Balázs (6.a), Becze Viktor (7.a), Róhrer Ádám (6.a)
 
 
 
I-II. korcsoport, egyéni:
3. Hajdu Dávid (4.a)
 
 
I-II. korcsoport, csapat:
 3. Lenti Arany János Általános Iskola
 Gáspár Márk (4.a), Horváth Bence (4.a), Hajdu Dávid (4.a)
 
 
Felkészítő: Weinhoffer Tibor

 

 
2021. október 8. 
Asztalitenisz diákolimpia - városi döntő 
 
I-II. korcsoport: 
egyéniben 1. Hajdu Dávid
csapatban 1. Gáspár Márk, Hajdu Dávid, Horváth Bence
 
III-IV. korcsoport: 
egyéniben 1. Galovtsik Mirkó 
csapatban 1. Róhrer Ádám, Galovtsik Mirkó Balázs, Becze Viktor
 
Felkészítő: Weinhoffer Tibor

 

 

 

Eredmények 2020-2021.pdf

 

Eredmények 2019-2020.pdf

 

Eredmények 2018-2019.pdf

 

Eredmények 2017-2018.pdf

 

Eredmények 2016-2017.pdf

 

 

 

Általános iskola

 

 

KAFFEE projekt

Iskolai elektronikus ügyintézési szolgáltatások bevezetése